محمدشهر سلام: رئیس شورای اسلامی بخش صفادشت گفت:در شرایطی آب برخی از روستاهای رباط کریم از شهرستان ملارد تأمین می شود که روستاهای بخش صفادشت در حال خشک شدن هستند.

به گزارش پایگاه خبری محمدشهر سلام،قربانعلی صفری عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت:شهرستان ملارد و بخش صفادشت با مشکلات بسیاری مواجه است و می طلبد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان  گام های مجدانه ای را برای حل و فصل و رفع نارسایی ها بردارند.

رئیس شورای اسلامی بخش صفادشت افزود:یکی از کاستی های موجود در این شهرستان به وضعیت کیفی محل استقرار ادارات باز می گردد که لزوم ساماندهی آن احساس می شود، زیرا محل و مکانی که برای ارگان های فعال این شهرستان در نظر گرفته شده در شأن و منزلت ملارد و صفادشت نیست.

وی افزود:امیدواریم موضوع ساخت و احداث شهرک اداری این شهرستان با سرعت و شتاب هر چه بیشتری طی شود که در رفع مشکلات مربوط به فضا و محل استقرار ادارات موثر خواهد بود.

صفری با اشاره به معضل کم آبی در این شهرستان بویژه در حوزه روستایی بخش صفادشت عنوان کرد:حق آبه سد کرج در شرایطی به تهران انتقال داده می شود که بحران کم آبی در شهرستان ملارد باعث بروز مشکلات بسیاری برای روستانشینان این خطه شده است.

رئیس شورای اسلامی بخش صفادشت عنوان کرد:بخشی از آب موجود به دشت اشتهارد سوق داده می شود و این در شرایطی است که در فاصله دو تا سه کیلومتری این محدوده،روستاهایی مثل ارغش آباد در حال خشک شدن هستند.

وی افزود:متأسفانه با وجود معضل کم آبی، آب بخشی از روستاهای رباط کریم از حوزه ملارد تأمین می شود و می طلبد اقدام و تصمیمی جدی در این خصوص اتخاذ شود.

انتهای پیام/.

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :